אודות עדי טרם:

לא מעט אנשים שעובדים בהייטק היו שמחים, אילו רק יכלו, לעשות משהו אחר עם זמנם וכישוריהם. גם אם הם נהנים מאד לתכנת והיו שמחים לעשות זאת גם בלי שיקולים של כסף, הרי שבהינתן הבחירה, היו שמחים לתכנת דברים אחרים מאלה שעליהם משלמים להם משכורת מפנקת.

עדי טרם הוא אחד כזה. לא שהוא סבל כמהנדס תעשייה וניהול, חלילה. הוא נהנה מהתחום והצטיין בו במשך 14 שנה. אבל אז החליט שמספיק, שיש דברים אחרים מהם הוא רוצה לטעום בחיים האלה, ודרכים נוספות לתרום בהן לחברה.

טרם פנה לעולם המשחק ועשה חיל כשחקן וכמורה לאימפרוביזציה, ובמקביל החל ללמוד את עולם הטיפול והנפש, והתמחה בשיטות טיפול שונות, ביניהן ריברסינג והפסיכודרמה.

השיטה האחרונה היא זו שמאפשרת לטרם לשלב את שתי תשוקותיו ולמנף את כישורי האלתור התיאטרלי שלו להצפת בעיות נפשיות אל פני השטח, כדי שאפשר יהיה להכיר בשורשיהן ולטפל בהן ביעילות. בשיטה של טרם ושותפתו ליגד גרנית לא מבטיחים אור, אהבה, חדי קרן ונצנצים, אלא מטפלים ללא רתיעה באמיתות החדות וברגשות הפוצעים שמסתתרים מאחורי הנראטיב שכל אחד ואחת מאיתנו בונים כדי להסתדר בעולם.

לפני כשנה וחצי התפרסם טרם כשבתגובה לתנועת #MeToo השיק מענה של לקיחת אחריות בשם "גם אני פגעתי" בו משתפים גברים את הכרתם בכל אותן פעמים שהחפיצו נשים, דיברו עליהן או אליהן בזלזול, או חלילה פגעו פיזית ממש.

ההיענות היתה סוחפת וטרם מנחה גם מעגלי גברים המסייעים למשתתפים, בין השאר, להתגבר על התניות ואופני מחשבה שגורמים להם לפגוע בנשים ובאחרים בכלל. אז אם אתם לא חוששים להתמודד 1 על 1 עם הפחדים, הכעסים והצד האפל בנשמתכם, להישיר אליהם מבט וללמוד לחיות איתם בצורה בריאה לכם ולסובבים – נסו את פייט קלאב, קורס הפסיכודרמה של טרם וגרנית.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: רמב"ם 10, פרדסיה, Israel