אודות ליגד גרנית:

כשתחום גדל, מתפתח, ומתברר כמועיל מאד לאנשים רבים – כל אחד חושב שהוא מוסמך לעסוק בו. כך קרה עם תחום האימון האישי, או מה שמכונה בלעז "קואצ'ינג" כך נוצרת הצפה בשוק ואנשים מתקשים להבדיל בין מקצוענים שהשקיעו שנים בתחום עוד לפני שהפך ללוהט, לבין כאלה שמקרוב הגיעו לתחום.

כל זה בא לומר שבניגוד לכל מיני כאלה שעד לפני חודש או שנה לא היו קשורים לענף, ליגד גרנית היא הדבר האמיתי. ב-2006, כשתחום האימון האישי היה עדיין בחיתוליו, היא כבר קיבלה הסמכה ממכללת CoachME והפכה לקואצ'רית הצעירה ביותר. בנוסף, יש לה תואר ראשון (מצטיינת דיקאן) בפסיכולוגיה, וכן תואר ראשון במנהל עסקים, עם התמחות בשיווק ופרסום.

ההסמכה באימון אישי היתה רק תחילת הדרך. גרנית מוסמכת לטפל ברייקי, בתטא הילינג, ובנשימה מעגלית (ריברסינג). היא מתרגלת נלהבת של יוגה ומדיטציה ומשלבת גם את הדיסציפלינות האלה בעבודתה עם לקוחות.

כישרונה של ליגד גרנית לעבודה עם אנשים נחשף כבר בצבא, בו שירתה כמאבחנת פסיכוטכנית. מאז צברה ניסיון גם בהוראה, עבודה עם ילדים בעלי מוגבלויות – וכמובן, ניסיון שמעטים בארץ או בעולם משתווים אליו באימון אישי וטיפול אינטגרטיבי.

כיום היא מעבירה יחד עם שותפה עדי טרם טיפולי פסיכודרמה, בהם לא תקבלו יותר מדי דיבורים על אור, אהבה ורגשות חמימים ודביקים. הטיפולים של גרנית וטרם אינם מיועדים לרכי הלבב, אלא רק למי שמוכנים להישיר מבט אל האמת הקוצנית של רגשותיהם. אם יש לכם את האומץ הדרוש, וסוגיות הדורשות בירור בינכם לעצמכם, צרו איתה קשר וצאו למסע אל עבר עצמכם.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: המעגל 36/14, קרית אונו, Israel