אסינה ארדר
אסינה ארדר

אודות אסינה ענת ארדר:

מומחית ברפואה סינית ורפואה יפנית מוסמכת Dipl.Acu,  מנהלת מרפאת טבעמד.

מוסמכת לתואר מומחית ברפואה סינית מטעם המכללה למנהל בתל אביב. התמחות בבית חולים בסין ב- Zhejiang Hospital שב- Huang Ju. התמחות ברפואה יפנית על פי התוכנית שמועברת ב- Harvard Medical School במשך שנתיים.

התמחות ברפואה סינית ורפואה יפנית בבית לוינשטיין. עבדה כ- 10 שנים כיום במרפאת שירמ (שירותי רפואה משולבת) שבאסף הרופא בשיתוף פעולה עם פרופ' הלפרין, מנהל מחלקת מפרקים ויחד עם פרופ' מירובסקי, מנהל מרפאת עמוד שידרה.  ניהלה את מרכז ההכשרות וההשתלמויות לרפואה משלימה של אסף הרופא.

מזה 15 שנה, מנהלת ומטפלת במרפאת טבעמד שבתל אביב,  וכן מרצה במכללות שונות לרפואה משלימה בארץ ומכשירה מטפלים בדיקור בשלב העבודה הקלינית.

הקימה ומנהלת את אתר "טבעמד" – שמטרתו לשפוך אור על הרפואה המשלימה בכלל ועל הרפואה הסינית בפרט ולאפשר לסובלים ממצבי חולי שונים ריפוי וטיפול ללא תרופות ופעולות חודרניות

 

המרפאה

מרפאת טבעמד הינה מרפאת מומחים ברפואה משלימה, במרפאה מטפלים מומחים ברפואה סינית, רפואה יפנית, נטורופתיה והומיאופטיה. מטרת הטיפול היא להביא את המטופל למצב משביע רצון בזמן הקצר ביותר ולהנחות אותו כיצד לשמור על בריאותו, לשפר אותה ולמנוע מחלות.

הטיפול במרפאת "טבעמד" מבוסס על רפואה טבעית הוליסטית, וכולל תשאול מקיף ובהתאם לכך אבחון על פי רפואה סינית מסורתית ורפואה טבעית בשילוב עם אבחנה של רפואה מערבית קונוונציונאלית.

יתרון המרפאה הוא שכל עובדי המרפאה עובדים גם בקופות חולים ובבתי חולים יחד עם רופאים מערביים ומורגלים בשילוב של רפואה מערבית עם רפואה טבעית. אנו מנוסים בשילוב הידע המערבי (כמו בדיקות דם, צילומי רנטגן, שימוש בתרופות מרשם וכו'…) יחד עם הטיפול ברפואה טבעית.

טיפול ניתן לאחר איבחון יסודי ומקיף האורך שעה-שעתיים ומקיף את כל מערכות הגוף והנפש.

לאחר האבחון, המטופל יקבל המלצות ותוכנית טיפול אישית. תוכנית טיפול כזו עשויה לשלב דיקור סיני, דיקור יפני, שיאצו, טווינא, תוספי מזון, צמחי מרפא והנחיות תזונה לפי הצורך והתאמה לצרכי המטופל.

המלצה לגבי אופי הטיפול ומספר הפגישות משתנה בהתאם לאיבחון המקיף שנערך בפגישה הראשונה.
צוות המרפאה יעמוד לרשותך בכל שאלה שתעלה בנוגע לטיפול ולשיפור בריאותך!

 

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: Kiryat Sefer Street 14, תל אביב יפו, Israel