האישה שפיצחה למה גברים מתרחקים

איך אליסון ארמסטרונג לימדה אותי את הקוד לליבם של גברים, ועזרה לעשרות אלפי נשים ברחבי העולם לדבר בשפה שמצליחה לקרב גברים ולקבל מהם את תשומת הלב והיחס שאנחנו צריכות

מי לא מכירה את הסיפור הזה. את פוגשת גבר מדהים, יש לכם "קליק" מיידי, דייטים כיפיים ושיחות ארוכות אל תוך הלילה. את חושבת שהנה, אולי סופסוף הסתיים החיפוש אחרי "האחד" שלך ותוכלי לנוח בזרועותיו.

אבל אחרי כמה חודשים הוא מפסיק ליזום ולהשקיע, הוא מתרחק ממך, את נפגעת ממנו, ומתאכזבת ש"הוא כמו כל הגברים". שום דבר שאת מנסה לא עוזר ואת מרגישה איך עוד קשר חומק לך מבין האצבעות. בסוף את נותרת לבד, שבורת לב, ומיואשת מגברים…. האם זה חייב להיות ככה, או שיש משהו שאנחנו מפספסות?

סורי פיקלרו, בת 35, מייבאת שיטת "קוד המלכה" לישראל, מספרת: "הייתי מבלה שעות בריבים, בתסכול, בכעס. אני זוכרת לילות שהייתי הולכת לישון בבכי. אחרי כמה חודשים היינו בנקודת משבר ופתאום הבנו שכבר לא טוב לנו ביחד ושקלנו להיפרד. ואז במקרה, שמעתי על אליסון ארמסטרונג והספר שלה שנקרא "The Queen's Code" ("קוד המלכה").

הייתי סקפטית

יש לא מעט מדריכים בשוק שמוכרים לנו כל מיני שיטות קסם ל"איך לגרום לו להתאהב בך לנצח". אליסון ארמסטרונג מביאה משהו אחר… את 30 השנים האחרונות, מאז שהתגרשה מבעלה הראשון, היא העבירה בללמוד גברים ואיך הם חושבים. אחרי אלפי ראיונות עם גברים ועשרות אלפי תלמידות ברחבי העולם, אפשר להגיד שהיא פיצחה את ה"קוד" לליבם של גברים.

"הייתי נורא סקפטית", מספרת סורי, "אבל אליסון תיארה את כל מה שקרה לי בכל מערכות היחסים עד היום והסבירה לי למה כל הדברים שניסיתי לעשות כדי לקרב את הגבר שלי אלי ולקבל ממנו את מה שאני צריכה, בעצם הרחיקו בינינו. איך זה יכול להיות שרק עכשיו אני מגלה את זה? זה נתן לי תקווה. פתאום הבנתי איפה הבעיה והבנתי מה אני יכולה לעשות אחרת."

אליסון ארמסטרונג עם סורי פיקלרו, בהכשרת מנחות של "קוד המלכה" בלוס אנג'לס

משקיעות במקום הלא נכון

נשים רוצות להרגיש מובנות, שבן הזוג יגיב לבקשות שלנו, שייתן לנו את תשומת הלב וההקשבה שאנחנו צריכות, ואנחנו מוצאות שזה לא כל כך פשוט, אבל יש לנו מה לעשות עם זה.

"מה שקורה לרוב הנשים זה שאנחנו משקיעות המון אבל במקום הלא נכון", מסבירה סורי. "למשל בלנהל שיחות ארוכות ולהתלונן על מה שלא עובד לנו, אבל זה לא מה שמניע גברים ולא גורם להם להשתנות. הדרך שבה למדנו לתקשר לא משיגה לנו תוצאות. היא רק מייאשת אותנו ומתישה גברים וגורמת להם להתרחק."

כשאנחנו לומדות לתקשר עם גברים את הצרכים שלנו בשיטת "קוד המלכה", זה מיד יוצר אצלם חשק להיענות לזה, כי זה הטבע של גברים – לנסות לעשות אותנו שמחות, זה משהו שהוא ב-DNA שלהם."

ה"שפה" שגברים מבינים

ב"קוד המלכה" מגלה לנו ארמסטרונג את צורת החשיבה הגברית, ומה באמת גורם לגברים לרצות להשקיע במה שחשוב לנו. בגלל שלגברים יש בממוצע פי 15-30 יותר טסטסטורון מלנשים, זה מייצר הבדל משמעותי בין האופן שבו גברים ונשים תופסים את הסביבה שלהם ורובינו לא מודעים לכך.

קוד המלכה נותנת לנשים כלים פרקטיים ופשוטים לתקשורת יותר אפקטיבית עם גברים. סורי מספרת: "אחד הדברים שעשו את השינוי הכי משמעותי עבורי הוא כשהחלפתי את התלונות במה שאליסון קוראת לו "הבקשה המעולה"- איך לתקשר את מה שאני צריכה מגבר ככה שהוא באמת ישמח לעשות את זה בשבילי. כשהתחלתי לדבר עם גלעד בשפה שהוא מבין, הוא חזר להיות גבר משקיע ואיכפתי.

סורי עם גלעד ולביא, "הוא חזר להיות גבר משקיע ואיכפתי"

 

רוצה לקבל בחינם את המדריך "5 הסיבות שנשים לא מקבלות את מה שאת צריכות מגברים" ? לחצי כאן

הדד ליין להיות אמא

יערה מורי מספרת שבגיל 35 היא שמה לעצמה דד ליין – אם היא לא מוצאת זוגיות תוך שנתיים, היא מתחילה בתהליך של להביא ילדים בלי בן-זוג. את ליאור היא פגשה כחודש לפני יום הולדת 37, אבל מהר מאוד היא הרגישה שהוא לא מספיק רציני וכשניסתה לתקשר את עצמה זה היה מרחיק אותו עוד יותר.

"מאז הקורס זה התחיל פשוט לעבוד כקסם", מספרת יערה. "זה אפשר לנו להבין אחד את השנייה, התאפשר לי לדבר איתו בשפה שתהיה לו הכי בהירה ונוגעת. הקשר ביננו הפך מהר מאוד לבחירה ברורה, להקמת משפחה, למעבר למגורים משותפים, לציפייה לחתונה ובאמת טוב לנו יחד. הוא לא מפסיק להגיד לי שאני האישה של החיים שלו ושהוא מאושר איתי. זה כל מה שייחלתי לעצמי להרגיש."

יערה וליאור. "מאז הקורס זה התחיל פשוט לעבוד כקסם".

לחסוך שנים של תיסכול

אז מה נשים יכולות לעשות כדי לחסוך לעצמן את התיסכול הזה עם גברים?

"עבורי השלב הראשון בתהליך שלי היה להבין מה אני עושה לא בסדר", אומרת סורי. "זה לא באשמתי כי לא הכרתי משהו אחר. לפי אליסון ארמסטרונג יש 5 סיבות מרכזיות שנשים לא מקבלות את מה שהן צריכות מגברים, כל אחת יכולה לבדוק אם גם היא עושה את הטעויות האלו

במדריך חינמי קצר שאפשר להוריד כאן

להורדת המדריך "5 הסיבות שנשים לא מקבלות את מה שאת צריכות מגברים" לפי קוד המלכה של אליסון ארמסטרונג